Picknickmand van rottan
Voorraad: 2544
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
*** Lasergraveren op het deksel is gratis tijdens de actieperiode ***
Picknickmand van rottan met een groot hoofd- koelvak. De deksel dient tegelijkertijd als snijplank en dienblad. Zo bent u onderweg met uw eigen picknicktafel. Uw reclame wordt op de deksel gegraveerd.
Algemeen
| Lengte product | 380 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 380 mm |
| Hoogte product | 340 mm |
| Materiaal | Bambus |
| Gewicht | 2,875 kg |
| Merk | Mark Twain |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 46021990900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 300 |
| Hoogte drukpositie 1 | 300 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 4 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 1 |