RPET Textmarker
Voorraad: 22132
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 118 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 26 mm |
| Hoogte product | 18 mm |
| Materiaal | Recyceltes PET |
| Gewicht | 0,021 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96082000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 10 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 500 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |