Reis adapterset
Voorraad: 535
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 105 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 55 mm |
| Hoogte product | 47 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,121 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85044095900 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
| Drukgroep 2 | Druk (T3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 20 |
| Hoogte drukpositie 2 | 20 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |
- Bescherm het apparaat tegen extreme hitte of kou, direct zonlicht, contact met water, vocht en alle soorten vloeistoffen
- Gebruik geen agressieve schoonmaakmiddelen voor oppervlakkige reiniging en blijf uit de buurt van scherpe voorwerpen
- Houd het apparaat stofvrij
- Houd het apparaat uit de buurt van kinderen
- Gooi het apparaat niet in vuur (ontploffingsgevaar)
- Demonteer het apparaat niet zelf
- Reparatiewerkzaamheden mogen alleen door een gekwalificeerd persoon worden uitgevoerd
- Om het risico van elektrische schokken en explosies te voorkomen, mag u het apparaat NIET gebruiken als het nat is geworden
- Om het risico op elektrische schokken en explosies te voorkomen, mag u de oplader NIET gebruiken als deze vochtig is geworden
- Gebruik het apparaat NIET als het gevallen of op een andere manier beschadigd is
- Beschadig de batterij niet