Schrijfset
Voorraad: 2997
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 176 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 56 mm |
| Hoogte product | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 0,165 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96085000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren op 2 delen (L4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |