Serveerplank van bamboe
Voorraad: 1248
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 193 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 277 mm |
| Hoogte product | 14 mm |
| Materiaal | Bambus |
| Gewicht | 0,26 kg |
| Volume | 200 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 44191100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 60 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |