Sleutelhanger
Voorraad: 10934
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 88 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 21 mm |
| Hoogte product | 10 mm |
| Materiaal | Metall, Polyurethan (PU) |
| Gewicht | 0,021 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 73269098900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Hot Stamping, Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 17 |
| Hoogte drukpositie 1 | 14 |
| Drukgroep 2 | Hot Stamping (HS) |
| Afbeelding printpositie 2 | 25 |
| Hoogte drukpositie 2 | 10 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 500 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |