Spaarpot
Voorraad: 5608
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 160 mm |
|---|---|
| Diameter product | 100 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 39269097900 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Etiket < 30cm² (ETN1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 18 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |