Tablettendoos
Voorraad: 7982
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Tablettendoos van kunststof met 7 vakjes voor de wekelijkse opslag van de benodigde medicijnen. De dagen van de week zijn ook in brailleschrift afgedrukt. Uw reclame drukken we op één zijde.
Algemeen
| Lengte product | 150 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 32 mm |
| Hoogte product | 25 mm |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 0,026 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 39249000900 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 400 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 400 |