Textmarker driehoek
Voorraad: 1040
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 90 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 10 mm |
| Hoogte product | 80 mm |
| Materiaal | Recyceltes ABS |
| Gewicht | 0,024 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96082000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 40 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 400 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |