Theeglas
Voorraad: 3
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 102 mm |
|---|---|
| Diameter product | 81 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | 0,294 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 70134999000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk, Keramiektransfer |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 35 |
| Drukgroep 2 | Keramiektransfer (C3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 50 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 48 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 6 |