USB-kaart met 8 GB
Voorraad: 3226
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Onze platte USB-kaart is een ruimtebesparend en handig opslagmedium dat gemakkelijk overal kan worden opgeborgen. Met een groot, wit oppervlak is het ideaal voor digitale bedrukking waar uw reclame of logo kan worden geplaatst. Let op: bij leveringen binnen Duitsland worden GEMA-kosten van €0,24 per stuk in rekening gebracht.
Producthoogtepunten:
Ruimtebesparend en draagbaar: De platte vorm maakt het gemakkelijk om de USB-kaart handig op te bergen in portemonnees, tassen of schrijfmappen.
Reclameplaatsing: Het grote, witte oppervlak van de kaart biedt veel ruimte voor hoogwaardige digitale bedrukking om uw individuele reclame te presenteren.
GEMA-kosten: Let op dat bij leveringen binnen Duitsland GEMA-kosten van toepassing zijn.
Algemeen
| Lengte product | 83 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 52 mm |
| Hoogte product | 2 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,016 kg |
| Opslagcapaciteit | 8 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85235110000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Digitale opdruk (DC1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 83 |
| Hoogte drukpositie 1 | 52 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 400 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 100 |
- Attention! USB sticks, caps and packaging are small parts - choking hazard! Keep out of the reach of children at all times!
- Please do not expose the USB stick to moisture or extreme temperatures
- Avoid knocks and do not apply pressure or other force to the item
- Do not use the stick on insecure computers/networks
- Create regular data backups and always disconnect the USB stick properly from the system before removing it to prevent data loss