USB sleutelhanger
Voorraad: 1892
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 175 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 25 mm |
| Hoogte product | 25 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,022 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85444290900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 45 |
| Hoogte drukpositie 1 | 7 |
| Drukgroep 2 | Druk (T2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 45 |
| Hoogte drukpositie 2 | 7 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 400 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 200 |
- Caution! USB cable contains small parts - choking hazard! Keep out of the reach of children at all times!
- Please do not expose the item to moisture or extreme temperatures.
- Only use a damp cloth for external cleaning.
- Avoid knocks and do not apply force to the product.
- Only use the cable for suitable devices.