Veiligheids LED-armband
Voorraad: 8645
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 185 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 42 mm |
| Hoogte product | 19 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,049 kg |
| Batterij inclusief | |
| Batterij | CR2032 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85318070000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 12 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 12 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 100 |
- Protect the device from extremely high and low temperatures, direct sunlight, water, moisture and liquids
- Do not use abrasive cleaning agents or sharp objects. Do not attempt to repair or dismantle the appliance yourself.
- Keep the appliance free from dust, fluff, etc.
- Keep out of the reach of children.
- Do not throw the appliance into a fire (risk of explosion)
- Do not attempt to dismantle the appliance.
- Repairs to electrical appliances should only be carried out by a qualified electrician.
- DO NOT use the appliance when it is wet to avoid the risk of electric shock, explosion or self-harm.
- DO NOT use if the appliance has been dropped or damaged
- Do not crush or puncture the battery and do not immerse it in liquids.
- In the event of smoke, unusual noises or excessive heat, move the power bank to a safe place outdoors.
- In the event of a fire, extinguish and cool with sufficient water and, if in doubt, alert the fire brigade.
- Lithium-ion batteries can continue to reignite for a long time after extinguishing.
- For this reason, store the extinguished battery/device in a basin of water or other suitable container even after extinguishing.