Vlieger
Voorraad: 692
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 400 mm |
|---|---|
| Hoogte product | 505 mm |
| Materiaal | Kunststoff, Nylon |
| Gewicht | 0,052 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 95030099900 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 100 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Etiket > 30cm² (ETN2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 50 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 200 |
- Caution! Not for children under 3 years! Choking hazard. Contains small parts