Wandklok
Voorraad: 1388
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 40 mm |
|---|---|
| Diameter product | 300 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,881 kg |
| Batterij | UM3 |
| Merk | CrisMa |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 91052100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 80 |
| Hoogte drukpositie 2 | 40 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton + Blatt Papier |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 10 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 5 |
- Article is designed for private use.
- Protect from shocks and strong vibrations
- Protect from moisture and wetness
- Remove the battery when not in use or in storage
- Remove used batteries immediately and dispose of them in accordance with regulations
- Do not carry out any repairs to the product yourself, but return it to a specialist workshop
- Improper use and modifications to the product can lead to defects