Waterdichte tas
Voorraad: 630
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 500 mm |
|---|---|
| Diameter product | 230 mm |
| Materiaal | Eisen, Polyester, PVC |
| Gewicht | 0,442 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029219000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 150 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 25 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |