display bescherming
Voorraad: 3162
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 90 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 148 mm |
| Hoogte product | 2 mm |
| Materiaal | Karton |
| Gewicht | 0,018 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 32100090000 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Etiket < 30cm² (ETN1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 800 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |