snijplank van bamboe
Voorraad: 3662
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 248 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 179 mm |
| Hoogte product | 10 mm |
| Materiaal | Bambus |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 44191100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L9) |
| Afbeelding printpositie 2 | 150 |
| Hoogte drukpositie 2 | 150 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 40 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 40 |