A4 map
Voorraad: 310
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Onze hoogwaardige schrijfmap van kunstleer in A4-formaat belichaamt niet alleen elegantie en professionaliteit, maar biedt ook de nieuwste technologie voor uw behoeften op kantoor of tijdens zakenreizen.
Producthoogtepunten:
Geïntegreerde powerbank (capaciteit 5.000 mAh): Deze schrijfmap is meer dan alleen een werkaccessoire - het is een mobiele energiebron. Met de krachtige geïntegreerde powerbank kunt u uw elektronische apparaten onderweg opladen en altijd verbonden blijven.
USB-oplaadkabel: Een handige USB-oplaadkabel is inbegrepen in de map om uw apparaten gemakkelijk aan te sluiten en op te laden. Geen gedoe meer met kabels in uw tas!
8 insteekvakken: Organiseer uw documenten, visitekaartjes, creditcards en meer in de 8 insteekvakken van deze map. Alles heeft zijn plaats, zodat u altijd goed georganiseerd bent.
Telefoonvak: Het speciale vak voor uw smartphone zorgt ervoor dat u deze altijd binnen handbereik heeft, of het nu gaat om oproepen of snelle berichten.
Pennensleuf: Dankzij de pennensleuf heeft u altijd een pen bij de hand om belangrijke aantekeningen te maken of handtekeningen te zetten.
Tablethouder: Deze schrijfmap heeft een handige tablethouder, zodat u uw tablet gemakkelijk kunt positioneren om aantekeningen te maken, presentaties te bekijken of uw werk te organiseren.
Schrijfblok: Een hoogwaardig schrijfblok is ook inbegrepen, zodat u altijd handgeschreven notities kunt maken.
Logo of reclameboodschap: Uw logo of reclameboodschap wordt op de buitenkant van de schrijfmap gedrukt, waardoor het een gepersonaliseerd relatiegeschenk wordt.
Algemeen
| Lengte product | 262 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 336 mm |
| Hoogte product | 31 mm |
| Materiaal | Polyurethan (PU) |
| Gewicht | 0,885 kg |
| Capaciteit mAh | 4000 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029219000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 100 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 50 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 10 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |
- Protect the device from extremely high and low temperatures, direct sunlight, water, moisture and liquids
- Do not use abrasive cleaning agents or sharp objects. Do not attempt to repair or dismantle the appliance yourself.
- Keep the appliance free from dust, fluff, etc.
- Keep out of the reach of children.
- Do not throw the appliance into a fire (risk of explosion)
- Do not attempt to dismantle the appliance.
- Repairs to electrical appliances should only be carried out by a qualified electrician.
- DO NOT use the appliance when it is wet to avoid the risk of electric shock, explosion or self-harm.
- DO NOT use if the appliance has been dropped or damaged
- Do not crush or puncture the battery and do not immerse it in liquids.
- In the event of smoke, unusual noises or excessive heat, move the power bank to a safe place outdoors.
- In the event of a fire, extinguish and cool with sufficient water and, if in doubt, alert the fire brigade.
- Lithium-ion batteries can continue to reignite for a long time after extinguishing.
- For this reason, store the extinguished battery/device in a basin of water or other suitable container even after extinguishing.