Baseballcap met net
Voorraad: 5204
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 250 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 160 mm |
| Hoogte product | 120 mm |
| Materiaal | Acryl, Nylon |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Merk | CrisMa |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 65050030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Borduren, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Stick < 20cm² (HF) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 60 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 40 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |