Metalen drinkfles met karabijnhaak
Algemeen
| Hoogte product | 190 mm |
|---|---|
| Diameter product | 73 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,104 kg |
| Volume | 500 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 76151080900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer, Lasergraveren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 210 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |