USB-stick
Algemeen
| Lengte product | 57 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 18 mm |
| Hoogte product | 9 mm |
| Materiaal | Kunststoff, Metall |
| Gewicht | 0,019 kg |
| Opslagcapaciteit | 8 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85235110000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 12 |
| Hoogte drukpositie 1 | 27 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |
- Attention! USB sticks, caps and packaging are small parts - choking hazard! Keep out of the reach of children at all times!
- Please do not expose the USB stick to moisture or extreme temperatures
- Avoid knocks and do not apply pressure or other force to the item
- Do not use the stick on insecure computers/networks
- Create regular data backups and always disconnect the USB stick properly from the system before removing it to prevent data loss