Pennenetui
Voorraad: 11393
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Onze etui van stevig 600D polyester biedt veel ruimte voor pennen, potloden, kleurpotloden, gummen, puntenslijpers en meer.
Product hoogtepunten:
600D polyester: Dit duurzame materiaal zorgt ervoor dat jouw etui lang meegaat en de inhoud beschermt.
Ruime opslag: Met verschillende vakken en elastische lussen biedt de etui voldoende ruimte om pennen, potloden, gummen, puntenslijpers en andere schrijfbenodigdheden netjes te organiseren.
Veelzijdig in gebruik: Deze etui is niet alleen geschikt voor schrijfbenodigdheden, maar kan ook worden gebruikt voor het opbergen van make-up, penselen, gereedschappen of andere kleine voorwerpen.
Merkaanpassing: We drukken jouw advertentie op één zijde van de etui, zodat jouw merk bij elk gebruik zichtbaar is.
Algemeen
| Lengte product | 210 mm |
|---|---|
| Diameter product | 85 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029298900 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 110 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 110 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |