Schort
Voorraad: 4681
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 645 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 3 mm |
| Hoogte product | 900 mm |
| Materiaal | Baumwolle |
| Gewicht | 0,143 kg |
| Land van herkomst | Indien |
| Statistieknummer | 62114210000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Borduren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk katoenen tassen (ST2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 200 |
| Hoogte drukpositie 1 | 150 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [201-500cm²] (DTF3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 200 |
| Hoogte drukpositie 2 | 200 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 100 |