GSM houder Cross
Voorraad: 1692
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Universele GSM houder van buigzaam metaal met een sillicone ommanteling. Geschikt voor het opladen van elke GSM, terwijl uw reclame duidelijk zichtbaar is
Algemeen
| Lengte product | 150 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 4 mm |
| Hoogte product | 220 mm |
| Materiaal | Silikon |
| Gewicht | 0,098 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 39269097900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 22 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 35 |
| Hoogte drukpositie 2 | 22 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 160 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 40 |